Podmínky ubytování v Apartmanech 21

zcela nekuřácké zařízení, bez výtahu, bez možnosti domácích mazlíčků, wifi, kolárna, parkování na placeném veřejném parkovišti ca 300m daleko -  v ceně

Čas příjezdu

V objektu není recepce, proto nás v den příjezdu kontatujte ca 15min. před příjezdem na tel. +420 728 194 735, abychom si potvrdili konkrétní čas předání klíče od apartmánu, obvykle mezi 14 a 19 hod.

Jak se k nám dostanete

Náš dům se nachází přímo na třeboňském náměstí, blízko Hradecké brány, Spořitelny a budovy staré radnice, dnes muzeum.

Autem:

Přímo před domem jsou k dispozici parkovací místa s dobou stání do 30min. Dále se u nás nechá parkovat na smluvním parkovišti ca 300m daleko (asi jako do Zámku nebo Lázní Berta). Při příjezdu ze všech směrů hledejte směrovky centrum. Třeboň leží na hlavní silnici č.34 je výborně dostupná ze všech směrů. Při příjezdu od Č.Budějovic nebo Prahy projedete Budějovickou branou, dále kolem kostela (vlevo) Husovou ulicí na náměstí, uvidíte Spořitelnu a naproti je náš dům č.p 21 (šedá barva, vchod dveřmi z náměstí), při příjezdu od J.Hradce odbočíte na Č.Velenice, za Benzinou doprava do centra, projedete Hradeckou branou a 3 dům vpravo je Váš cíl.

Vlakem:

Do Třeboně vlakem se rozumně nechá dojet po trati Praha - České Budějovice, případně Brno-České Budějovice. Po přestupu ve Veselí nad Lužnicí na osobní vlak je to do Třeboně jen pár zastávek, v Třeboni vystupne na zastávce Třeboň-Lázně. Odtud to k nám budete mít už jen 10 min. chůze po stezce pro pěší. Od Plzně se musí přestupovat v Č.Budějovicích na autobus.

Autobusem:

Cesta z autobusového nádraží vede přes park, kolem Zlaté stoky a Bertiných lázní a trvá ca 15min. Po předchozí domluvě pro vás rádi přijedeme k vlaku nebo autobusu. Pište prosím do poznámky při objednávce pobytu. Děkujeme.

Ubytování Apartmany 21 Třeboň
Ubytování Apartmany 21 Třeboň